Budynek Dyrekcji

Mamy zamiar napisać nowy rozdział w bogatej historii tego budynku.

Dyrekcja to jeden z najstarszych budynków na terenie Stocznie Cesarskiej – został wybudowany pod koniec XIX wieku i był świadkiem wielu historycznych wydarzeń, takich jak strajki stoczniowców i ich protesty w walce o obronę swoich praw i wartości. Do 2002 roku na pierwszym piętrze mieściło się biuro dyrektora stoczni.

Remont budynku Dyrekcji rozpocznie się na początku 2019 roku i ma na celu odrestaurowanie pięknej architektury i bogatych wnętrz, uzupełniając je o nowe walory przestrzenne. W tym zabytkowym budynku o powierzchni około 4000 mkw. obsługujemy szeroki wachlarz najemców, jesteśmy elastyczni, mogąc zaoferować mniejsze powierzchnie dla start-upów, po większe przestrzenie dla firm o ugruntowanej pozycji. Szukasz dużej przestrzeni? Możemy zaoferować tobie nawet jedno skrzydło lub piętro w budynku. Dodatkowym atutem będzie przestrzeń co-workingowa na dwóch ostatnich piętrach!

Więcej niż budynek biurowy…

Elementem łączącym różne składniki będzie mieszanka wspólnych przestrzeni i udogodnień, takich jak sale konferencyjne, strefy relaksu, kącik kawowy, kuchnie, a nawet powierzchnia eventowa! Plan remontu został opracowany we współpracy z biurem architektonicznym Arch-Deco z Gdyni.

Więcej informacji już wkrótce!

Chcesz być częścią #nowychhistorii?
Skontaktuj się z naszym Leasing Managerem
.