Dyrekcja

Dyrekcja

Pierwszy rok i #nowehistorie

Pierwszy rok nowego rozdziału w bogatej historii budynku Dyrekcji rozpoczął się 2 września 2020 roku, kiedy to po 16 miesiącach szeroko zakrojonych prac remontowych ponownie go otworzyliśmy.  Była to wyjątkowa chwila nie tylko dla nas, z uwagi na fakt oddania do użytku pierwszego w pełni wyremontowanego budynku biurowego, ale także dla niektórych naszych gości, którzy odpowiedzieli na nasze zaproszenie. Jedno z bardziej pamiętnych wystąpień wygłosił pan Andrzej Nawrocki, były stoczniowiec, który pracował w tym właśnie budynku mówiąc „Trudno mi ukryć emocje dzisiaj, bo po 25 latach przyszedłem do tego budynku – niby tego samego, ale zupełnie innego.” W ciągu kilku tygodni po otwarciu otrzymaliśmy wiele pozytywnych opinii za staranną renowację .

Ruszając z naszymi pierwszymi najemcami w podróż, już miesiąc później pisaliśmy kolejne #nowehistorie, otwierając pierwszą w historii przestrzeń coworkingową w Stoczni. W związku z trwającą pandemią COVID-19 oraz ograniczonymi możliwościami spotkań i organizacji wydarzeń, odpowiadając na potrzeby naszych najemców ,uruchomiliśmy Studio Cesarska – w pełni profesjonalne Studio Online, co umożliwiło organizację wydarzeń online.

Dziś społeczność Dyrekcji liczy ok. 120 członków i bardzo się cieszymy, że stale się rozwija. Chcąc jeszcze bardziej zacieśnić więzy społeczne i podziękować naszym najemcom za to, że są z nami, zaprosiliśmy ich do wspólnego świętowania jubileuszu na Placu Dyrekcji. To było wydarzenie z mnóstwem rozmów, śmiechu. Chociaż najlepsze w tym wydarzeniu było to, że mieliśmy okazję spotkać się i poznać na innej płaszczyźnie. Jubileusz otwarcia Budynku zwieńczyliśmy koncertem Jaremko i przyjaciele, którzy tego wieczoru wykonali utwory „Dua Lipa”.

Wielkanoc 2021

Zajączek odwiedził byłych stoczniowców

Czytaj więcej

Robert Mielżyński podejmie gości

Umowa najmu na budynek dawnej Remizy podpisana

Czytaj więcej