Pomocnicy św. Mikołaja

Pomocnicy św. Mikołaja

Święta w Stoczni

Nie wiadomo kiedy dokładnie minął, ale kolejny rok już prawie za nami. Wydarzenia przy naszej wschodniej granicy sprawiły, że niepewność, która jest z nami od samych początków pandemii COVID-19 nasiliła się i wymuszono na nas pokazanie flag. Na szczęście polskie społeczeństwo umie zbliżyć się i stanąć na wysokości zadania, gdy jest źle.

Dla nas był to rok pożegnań i powitań. Do zespołu dołączyła Jadwiga, która objęła po Gerardzie stanowisko Dyrektora Projektu, przywitaliśmy również Stanisława i Mateusza, którzy wspólnie stworzyli dział techniczny. Wraz z rozwojem projektu, za który wiem, że trzymacie kciuki, nasz zespól będzie się dalej rozrastał i przybędzie nam reniferków, które wraz z Mikołajem Mateuszem będą niosły prezenty i dużo uśmiechów 😉.

Mikołaj Mateusz zrobił w tym roku prawdziwą furorę zarówno w budynku, odwiedzając najemców, którzy chętnie pozowali z nim do zdjęcia, ale również u naszych zaprzyjaźnionych stoczniowców, którzy zdecydowanie byli mile zaskoczeni nowym nabytkiem zespołu. Za pomocą zmechanizowanego renifera odwiedziliśmy byłych stoczniowców, którym oprócz smakołyków przywieźliśmy również lekturę w postaci publikacji Narodowego Instytutu Dziedzictwa – Zabytek Zadbany 2021 – w którym rewaloryzacja budynku Remizy otrzymała nagrodę.

Dzięki zaangażowaniu naszej reniferki Agnieszki, budynek Dyrekcji został skomercjalizowany w 100%. Zabrakło miejsca dla wszystkich chętnych. Stąd zdecydowaliśmy się na przekształcenie dotychczasowej sali bankietowej na biuro. Nie zwalniamy tempa i pracujemy nad kolejnymi projektami, którymi już niebawem chcielibyśmy się z Wami podzielić. Trzymajcie kciuki za kolejne #nowehistorie.

Życzymy Wam radosnych Świąt i zdrowego Nowego Roku.

#StoczniaCesarskaTeam

Jakościowe nowe historie

Pracownia Sikora Wnętrza najemcą budynku Dyrekcji

Czytaj więcej

202¾

#nowehistorie na horyzoncie

Czytaj więcej