Studio Cesarska

Przedstawiamy Wam pop-up’owe studio multimedialne zlokalizowane na najwyższym piętrze budynku Dyrekcji … z widokiem na stocznię!

Studio Cesarska powstało wspólnie z firmą SVOBODA i pozwala na organizację wszelkiego rodzaju wydarzeń online i hybrydowych. Znajdziesz tu profesjonalne środowisko studyjne do realizacji prezentacji, szkoleń, konferencji, spotkań integracyjnych, gal, debat czy koncertów.

Studio Cesarska umożliwia realizację wszelkiego typu eventów online oraz wydarzeń hybrydowych. Z nami zorganizujesz prezentacje, szkolenie, konferencje, spotkanie integracyjne, uroczystą galę, debatę czy koncert.

W przestrzeni studia zainstalowaliśmy wysokiej jakości sprzęt audio-wideo, w tym m.in. ekran LED P2mm o wysokiej rozdzielczości w półłuku, kamery 4k,oświetlenie sceniczne, mixery i media serwery, klimatyczne oświetlenie loftowe oraz wszelkie sprzęty niezbędne do realizacji wydarzeń online. Na prośbę klienta studio może zostać doposażone.

Klienci Studia Cesarska mają do swojej dyspozycji w pełni wyposażony aneks kuchenny oraz taras widokowy. Ekspozycja 360 stopni z widokiem na hale stoczniowe i dźwigi nada realizacjom niepowtarzalnego klimatu. Pozostałe przestrzenie na terenie Stoczni Cesarskiej oraz sale konferencyjne i eventowe w budynku Dyrekcji poszerzają wachlarz możliwości.

Studio gwarantuje swoją dyspozycyjności 7 dni w tygodniu 24h na dobę.

Aby uzyskać więcej informacji pobierz broszurę albo skontaktuj się z nami bezpośrednio:

Stocznia Cesarska                           SVOBODA
Dagmara Rozkwitalska                  Paweł Skawiński
dagmara@stoczniacesarska.pl     pawel@svoboda.com.pl
tel. 603 033 304                               tel. 501 230 139

Obsługa techniczna imprez firma Svoboda.