Budynek Dyrekcji

Budynek Dyrekcji jest jednym najstarszych budynków na terenie Stoczni Cesarskiej, którego historia sięga 1878 roku. Był świadkiem wielu wydarzeń historycznych, m.in. strajków stoczniowców protestujących pod jego drzwiami w imię swoich praw i wartości. Do 2002 roku biuro Dyrektora Stoczni mieściło się na pierwszym piętrze budynku.

 

W marcu 2019 rozpoczęliśmy pierwszy od 150 lat remont tego obiektu. Remont miał na celu odrestaurowanie pięknej architektury i bogatych wnętrz, uzupełniając je o nowe walory przestrzenne. We wrześniu 2020 roku otworzyliśmy budynek i powitaliśmy pierwszych nowych najemców.

W obiekcie utrzymano pierwotną funkcję biurową i jego układ. Na 4.000 mkw stworzyliśmy różnorodne powierzchnie biurowe dla szerokiej gamy najemców, zapewniające dużą elastyczność – od mikro-biur i mniejszych jednostek dla start-upów po większe powierzchnie dla firm o bardziej ugruntowanych pozycji. Ten elastyczny układ został uzupełniony wspólnymi udogodnieniami, takimi jak współdzielone sale konferencyjne, strefy relaksu, kawiarnia, kuchnie, a nawet powierzchnia bankietowa.

Wisienką na torcie jest przestrzeń coworkingowa Mind Dock, zlokalizowana na ostatnich dwóch kondygnacjach budynku.

 

Wybierz się na wirtualny spacer po wyremontowanym budynku i znajdź swoją kolejną przestrzeń biurową.

Jeśli chcesz napisać #nowehistorie w tym charakterystycznym budynku, pobierz broszurę lub skontaktuj się z naszym Leasing Manager’em:

Agnieszka Braun
agnieszka@stoczniacesarska.pl
Tel. 667 631 755

 

Spacer 3D opracowany przez scan-3d.pl.