Stocznia Cesarska
Development

jest spółką celową utworzoną wspólnie przez dwóch belgijskich deweloperów, która od wiosny 2017 roku jest właścicielem terenu Stoczni Cesarskiej.

Stocznia Cesarska Development jest członkiem:

Belgian Business Chamber
Polski Związek Firm Deweloperskich
Pracodawcy Pomorza

Zespół Stoczni Cesarskiej

Oddany zespół jest kluczem do sukcesu rewitalizacji Stoczni Cesarskiej. Zobacz, kto umożliwia realizację projektu i przewiń niżej do sekcji "Kariera", jeśli chcesz stać się częścią tego zespołu.

Alides REIM należy do działającej w branży nieruchomości Group Maes z Gandawy w Belgii. Spółka zajmuje się kompleksową realizacją inwestycji, od procesu projektowania począwszy, poprzez pozyskiwanie pozwoleń, na budowie skończywszy.

Alides odpowiada także za obsługę marketingową, leasingową, sprzedażową i administracyjną projektów. Jest to firma rodzinna z 125-letnią tradycją oraz atrakcyjnym i różnorodnym portfolio (obiekty mieszkalne, biurowce, hotele, punkty handlowe i przemysłowe).

To solidny, stabilny i sprawdzony partner na rynku nieruchomości.

Revive to młoda stażem, innowacyjna i działająca nieszablonowo jak na tak tradycyjną branżę firma deweloperska z siedzibą w Gandawie w Belgii.

Realizując projekty, zachowuje najwyższe standardy ekonomiczne, społeczne, środowiskowe i te związane ze strategicznym planowaniem przestrzennym. Revive jest pierwszą Spółką w Belgii z certyfikatem B-Corporation.

Spółka specjalizuje się w transformacji terenów postindustrialnych w przyjazne, ekologiczne i wysoce zintegrowane przestrzenie.

Kariera

Project Manager

Jesteś Project Managerem z doświadczeniem w projektach mieszkaniowych, wielofunkcyjnych lub projektach miejskich / infrastrukturalnych?

Więcej

Specjalista ds. Social Mediów

Masz doświadczenie w pisaniu, lekkie pióro i tworzysz naprawdę dobre teksty…

Więcej