Stocznia Cesarska
Development

jest spółką celową utworzoną wspólnie przez dwóch belgijskich deweloperów, która od wiosny 2017 roku jest właścicielem terenu Stoczni Cesarskiej.

Stocznia Cesarska Development jest członkiem:

Belgian Business Chamber
Business Centre Club
Polski Związek Firm Deweloperskich
Pracodawcy Pomorza
Gda▒~Dska Organizacja Turystyczna

Zespół Stoczni Cesarskiej

Oddany zespół jest kluczem do sukcesu rewitalizacji Stoczni Cesarskiej. Zobacz, kto umożliwia realizację projektu. Jeżeli chcesz stać się częścią tego zespołu przewiń niżej do sekcji "Kariera" i zapoznaj się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych.

Alides REIM należy do działającej w branży nieruchomości Group Maes z Gandawy w Belgii. Spółka zajmuje się kompleksową realizacją inwestycji, od procesu projektowania począwszy, poprzez pozyskiwanie pozwoleń, na budowie skończywszy.

Alides odpowiada także za obsługę marketingową, leasingową, sprzedażową i administracyjną projektów. Jest to firma rodzinna z 125-letnią tradycją oraz atrakcyjnym i różnorodnym portfolio (obiekty mieszkalne, biurowce, hotele, punkty handlowe i przemysłowe).

To solidny, stabilny i sprawdzony partner na rynku nieruchomości.

Więcej

Revive to młoda stażem, innowacyjna i działająca nieszablonowo jak na tak tradycyjną branżę firma deweloperska z siedzibą w Gandawie w Belgii.

Realizując projekty, zachowuje najwyższe standardy ekonomiczne, społeczne, środowiskowe i te związane ze strategicznym planowaniem przestrzennym. Revive jest pierwszą Spółką w Belgii z certyfikatem B-Corporation.

Spółka specjalizuje się w transformacji terenów postindustrialnych w przyjazne, ekologiczne i wysoce zintegrowane przestrzenie.

Więcej

Kariera

Obecnie nie mamy wolnych stanowisk, więcej informacji już wkrótce

Mimo to zawsze jesteśmy zainteresowani kontaktem z ludźmi, którzy dzielą naszą pasję i chcieliby wesprzeć nasze działania. Wyślij swoje CV na adres info@stoczniacesarska.pl i powiedz nam, jak możesz wzmocnić nasz zespół.