ZWIEDZANIE I FOTOGRAFOWANIE

ZWIEDZANIE I FOTOGRAFOWANIE

Odkryj Stocznię Cesarską. Dowiedz się, jak zwiedzić teren.

ZWIEDZANIE

Od swoich początków Stocznia była terenem zamkniętym. Kierując się zasadą „Nie pokochasz tego, czego nie widzisz”, w 2018 roku otworzyliśmy teren, zapraszając ludzi do zwiedzania terenu, znanego im jak dotąd tylko z kart historii. W tym celu wspólnie z Morską Fundacją Historyczną opracowaliśmy Szlak Stoczni Cesarskiej, który umożliwia samodzielne zwiedzenie terenu postoczniowego.

Zawsze jesteście mile widzianymi gośćmi na terenie Stoczni Cesarskiej. Zaglądając do nas, sprawiacie nam ogromną przyjemność. Dla wspólnego bezpieczeństwa na terenie obowiązuje Regulamin. Wejście na teren jest równoznaczne z pełną akceptacją zapisów Regulaminu porządkowego.

 

FOTOGRAFOWANIE / FILMOWANIE

Cieszymy się, że wykonujecie tak dużą ilość fantastycznych fotografii, które z przyjemnością śledzimy i podziwiamy na naszych profilach IG i FB.

Zdjęcia wykonywane na użytek prywatny nie wymagają naszej zgody, jedynie akceptacji Regulaminu Foto.

Na wszelkie sesje wykonywane przez podmioty zawodowo zajmujące się produkcją sesji zdjęciowych, bądź filmów należy uprzednio uzyskać zgodę, o którą należy wystąpić min. 14 dni przed planowaną sesją. Dotyczy to nie tylko sesji produktów, ale również sesji ślubnych, czy portretowych. W zapytaniu należy określić termin realizacji sesji, rodzaj sesji, ilość osób będących zaangażowanych w sesję, tematykę sesji oraz pola wykorzystania. Wszelkie zapytania należy kierować mailowo na foto@stoczniacesarska.pl albo za pomocą poniższego formularza kontaktowego.

 

Formularz kontaktowy:

  Zdjęcie: https://www.loveforever.com.pl

  DOK CESARSKI

  Przestrzeń eventowa

  Czytaj więcej

  Remiza

  Zobacz, jak zmieniliśmy ten wyjątkowy budynek w tętniące życiem miejsce dla gastronomii.

  Czytaj więcej